Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Skullevil

SkullEvil společně s Kellermanem na profesionálním wrestlingu vyrůstal. Netrvalo dlouho a založili vlastní wrestlingový projekt jménem Brutal Fun Wrestling, který se měl zabývat převážně zápasy typu hardcore, kde se používají nejrůznější zbraně (židle, zářivky, zapálené tyče, atd). Bohužel jejich projekt byl náhle ukončen, ale SkullEvil se nevzdal snu stát se wrestlerem a rozhodl se přidat ke sdružení VcV, které se právě ocitlo takzvaně na scéně. SkullEvil je vypočítavý a bývá i dost povrchní. Jeho největší inspirací jsou wrestleři z Combat Zone Wrestling.

Career Highlights
1x VcV Champion
3x VcV Hardcore Champion

2013
Tehdejší nováček SkullEvil měl na MAXXLu 2013 jediný úkol a to zaujmout svým debutem. A to se mu povedlo! Do VcV přinesl svůj styl zápasu typu HARDCORE, ve kterém představil své pověstné zářivky. SkullEvil v zápase vydržel až do konce společně s Otcem H, kterého hodně potrápil, ale Otec H mu vše tvrdě vrátil a SkullEvila nakonec porazil.

SkullEvil se dále představil na domácí půdě a to na vystoupení v Praze na Žižkově, kde nastoupil na svůj debutující zápas „jeden na jednoho“. Tento nováček českého wrestlingu měl obrovskou podporu domácích fanoušků a také výhodu v typu boje ULTRAHARDCORE. SkullEvilovi, ale do smíchu moc nebylo, protože jeho soupeř byl nemilosrdný Otec H. A tak SkullEvil obdržel spousty tvrdých ran a také údery jeho vlastními zářivkami. Otec H se dostal do očního kontaktu s KSK a toho využil SkullEvil, který nakonec Otce H porazil. Bylo to velké a velmi chutné vítězství, které poslalo SkullEvila o krok dál.

Na StoneRocku 2013 v České Lípě se SkullEvil představil v Bitvě ve čtyřech, kde nastoupil proti wrestlerům R.J.Kolda, Démon a Agresor. Do zápasu zasáhl jeho bývalý člen z Brutal Fun Wrestling a podal Koldovi židli, kterou Kolda dobře využil a praštil SkullEvila přímo do hlavy. SkullEvil ztratil kontrolu nad zápasem a šance na vítězství bylůa pro něj zpečetěna.

Na další show, tentokrát na Dřevěnce 2013 se SkullEvil dostal do týmu s Agresorem proti týmu s wrestlery Otec H a R.J.Kolda. V tomto boji měl SkullEvil nakročeno k vítězství, ale do zápasu opět zasáhl bývalý člen BFW Kellerman a toho využil Otec H, který SkullEvila odpočítal.

V Praze na Žižkově, na druhém letošním vystoupení v hlavním městě ČR, dostal SkullEvil největší šanci ve své kariéře a to možnost stát se prvním VcV šampionem přímo na domácí půdě před svými kamarády a rodinou. Nastoupil zápas s extrémními pravidly proti R.J.Koldovi a Agresorovi. Díky zápasu typu HARDCORE se SkullEvil dostal do vedení a chtěl už s Koldou skoncovat, ale z ničeho nich se rozezněla hudba a do ringu si nakráčel opět Kellerman. Ze začátku to vypadalo, že se Kellerman chystá pomoc SkullEvilovi získat titul, ale tak se nestalo. Kellerman se přidal na stranu Koldy a tak mu pomohl zvítězit a stát se šampionem. R.J.Kolda potom oznámil, že Kellerman se stává právoplatným členem VcV.

Na Home show VcV ve Všetatech se SkullEvil představil v zápase proti Kraťasovi, který nesl název „Krvavá bitva“. V zápase zvítězil Kraťas a SkullEvil opustil ring zašpiněn vlastní krví. Jako hlavním momentem zápasu se stal incident s baseballovou pálkou, která byla obalená napínáčky. Touto netradiční zbraní, SkullEvil udeřil Kraťase přímo do krku a to upoutalo pozornost publika.

Konečně rivalita mezi Kellermanem a SkullEvilem nám mohla odstartovat. Všechno to začalo v Lipanech. Po Kellermanovém vítězství nad Otcem H vpadl do ringu SkullEvil a napadl Kellermana řetězem nebo dokonce zářivkou.

Oficiální setkání Kellermana a SkullEvila v ringu se uskutečnilo na pivních slavnostech v Kostelci nad Labem, kde oba dva wrestleři nastoupili do zápasu typu ULTRAHARDCORE vol.2. Tento zápas vypadal tak trochu nejistě a z jeho průběhu šel mráz po zádech, protože v ringu bylo zářivek víc než dost a tím pádem víc než dost skleněných střepů. K osudovému okamžiku došlo ve chvíli, kdy SkullEvil rozbil záživku o hlavu Kellermana. Zbloudilý střep zářivky rozříznul Kellermanovo ucho a SkullEvil této situace samozřejmě využil a Kellermana porazil. Toto nepříjemné zranění si vyžádalo lekářské ošetření.

SkullEvil se objevil v ringu na vystoupení v Líbeznicích, kde byl v týmu s Koldou a Mistrem Sugokym proti týmu s wrestlery Agresor, Démon a Bláhys. V tomto zápase podal SkulEvil svůj nejlepší výkon v ringu i když jeho tým samotný boj prohrál.

SkullEvil se také zúčastnil akce VcV Home Show, kde nastoupil Hardcorový boj proti KSK. SkullEvil se stal vítězem, když Krále Slova ukončil svým zakončovacím chvatem a ten se prorazil OSB desku mimo ring. Po zápase se na scénu vrátil Kellerman, který se postavil tváři tvář SkullEvilovi. KSK přimo na místě oznámil, že na příštím vystoupení bude SkullEvil vs. Kellerman – ULTRAHARDCORE!

Poslední vystoupení roku 2013 VcV Mega Show, na kterém proti sobě nastoupili opět Kellerman a SkullEvil. K samotnému zápasu nikdy nedošlo, protože přesně po odzvonění. Se oba dva wrestleři začali smát a podali si ruce. SkullEvil a Kellerman se objevili v ringu ještě jednou a to po zápase Démon vs. Agresor, kde oba dva wrestlery tvrdě napadli. Do této akce byl zapleten i KSK, který svým naštvaným výrazem poukázal, že bývalý tým z BFW má velký problém. Rozluštění tohoto chování se konalo na konci celé show, kdy KSK a Otec H zradili Koldu. Korunoval se nový šampion a do ringu přišli Kellerman a SkullEvil, kteří se stali ochrankou Otce H a Krále. Této frakci se říká „Království hříchů“.

2014
SkullEvilova éra pro tento rok začala velmi uspěšně a to hned ziskem VcV Hardcore championship nad Primym a stal se tak historicky prvním českým hardcore championem.

SkullEvil v týmu společně s KSK porazil dvojci R.J. Kolda & Primy v hardcorovém souboji týmu na 10. MaXXLování.

SkullEvil konečně obhájil svůj Hardcore championship proti Primymu ve Všetatech a proti Koldovi v Praze. Nešťastným momentem se pro SkullEvila stalo druhé vystoupení na Žižkově, kde nastoupil do ringu proti Démonovi a ten ho v zápase o titul dokázal porazit. Démonova vláda však neměla dlouhé trvání a SkullEvil získal titul zpět na akci Rack Reyd.

SkullEvil obhájil svůj titul nad nováčkem Sebastienem na show v Kostelci za pomoci KSK.

SkullEvilova úspěšná dráha skončila na VcV MegaShow II, kde ho o šampionský opasek připravil Ezény.

2015
SkullEvil se v roce 2015 ze začátku připojil k Epoše Krále Slova Kuby, ale již na Konopáči pochopil, že s ním to nepůjde. KSK ho doslova okradl o titulový zápas.

KSK pak obhajoval na Dřevěnce proti Ezénymu. SkullEvil se tedy rozhodl KSK trochu potrápit a díky zásahu a Cutteru přímo do ostnatého drátu nakonec KSK prohrál.

Na Žižkově potom byl zápas KSK vs. Otec H vs. SkullEvil vs. Ezény (c) o VcV Hardcore Championship. SkullEvil, jakožto domácí miláček byl favoritem. Sice KSK vyřadil, ale ten se pak přičinil i o jeho vyřazení. Domácí zázrak se tedy nekonal.

SkullEvil se po krátké odmlce objevil v zápase proti KSK o pozici #1 Contendera o VcVchampionship. KSK před tím unesl a posléze i fyzicky napadl jeho přítelkyni, což ve SkullEvilovi podnítilo tolik hněvu, že před domácím publikem dokázal KSK porazit v zápase jménem ‚Zahrada bolesti‘.

Na Mělníku č. 3 se pokusil vyzvat Primyho o VcV titul. Zápas probíhal slibně, ale Primy využil pravidla, že při ukončení zápasu skrze diskvalifikaci se nemění držitel titulu.

SkullEvil měl ale svou šanci jistou. Na MegaShow III dokázal i před rozvášněným publikem Všetatské sokolovny zvítězit a stát se VcV šampionem. Ovšem, vítěz Všetatského putovního poháru, Sebastien, ho o něj po pouhých 2 minutách 29 sekundách kralování připravil.

2016
SkullEvil měl asi největší momentum ze všem směřujíc k jejich vzájemnému zápasu, Elimination Fatal-4-Way o VcV Championship. SkullEvil přísahal pomstu Sebastienovi. Nakonec ale, i díky Démonovi, byl vyřazen a šampionem se i přes zklamání publika nestal.

Opět na scéně VcV se SkullEvil objevil až v zápase proti Shlakovi, kterého můžete znát mj. z americké CZW. Jejich vzájemný zápas byl Ultraviolent Hardcore match, který na 50. vystoupení VcV, Obscene Extreme festivale v Trutnově, SkullEvil nakonec dokázal vyhrát.

SkullEvil nezahálel a ihned po OEF vyzval aktuálního VcV šampiona, Sebastiena, na zápas ‚Garden of Pain‘ na již sedmé Zahrádky Žižkov. Ačkoliv domácí publikum stálo jednoznačně za SkullEvilem, Weltmeister dokázal najít způsob, jak SkullEvila porazit, i když těsně.

Žižkovský hrdina dostal příležitost opět zápasit o VcV Hardcore Championship proti Šakalovi. Krutý a tvrdý boj zvládl na jedničku a stal se potřetí Hardcore šampionem. Avšak navrátivší Marwell využil pravidla „kdekoliv-kdekoliv“ a SkullEvila o titul připravil. 

SkullEvil poté učinil šokující prohlášení, a to sice, že na MegaShow IV 24. 9. 2016 v Praze na Žižkově bude jeho poslední zápas pod VcV. Jeho soupeřem měl být polský Justin Joy, kterého na MegaShow nakonec i porazil. Poté ale nastal neohlášen zápas, hostitel MegaShow, Ali vs SkullEvil. Když vyhraje SkullEvil, získává Aliho firmu. Když vyhraje Ali, SkullEvil se nesmí už nikdy objevit ve VcV ringu. Bohužel se skutečností stala druhá varianta.

SkullEvil ve VcV zanechal stopu jako krvežíznivý zápasník toho nejhrubšího zrna, ale také jako skvělý zápasník a miláček publika. Celá VcV mu přeje mnoho úspěchů na jeho profesionální dráze, kam se sám rozhodl jít.

† SkullEvil (2013 – 2016)

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa