Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

O nás

Jsme občanské sdružení VcV Originál Wrestling, které se zabývá wrestlingem a wrestlingovou show jako první v České Republice. Wrestling je naším největším koníčkem! Děláme to pro zábavu a proto, že nás to baví.

Chceme vám ukázat, to co umíme, aby jste se mohli bavit s námi a konečně viděli tu pravou originální show. Již jako malí kluci jsme měli sen zorganizovat vlastní veřejné vystoupení, ale bohužel se to nezdálo být možné. A tak jsme začali natáčet videa jen tak pro radost, abychom se pobavili

Během deseti let se vše změnilo! Poznali jsme kamaráda, který nám věřil a postavil před nás obrovský úkol. A to udělat první wrestlingové vystoupení, které máme úspěšně za sebou a s ním spoustu dalších vystoupení v různých koutech České republiky. V současné době vystupujeme na akcích jako jsou hudební festivaly, zábavy, motorkářské srazy, výroční sešlosti, akce pro děti a na podporu tělesně postiženích.

Na naše předchozí vystoupení se můžete podívat na Facebooku v oddělení videa a fotky. V případě, že by jste měli zájem o naše vystoupení na vaší akci kontaktujte nás prosím skrze E-mail, Facebook nebo skrz telefonní číslo a společně se domluvíme.

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012. Jako první v České Republice se zabýváme wrestlingem a pořádáme wrestlingovové shows.

Statistiky VcV

10 let

86 shows

276 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2022 | Všechna práva vyhrazena. Desing & code by: QUOTIDIAN. Spravuje: Vadymek.