Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

VcV: Statistiky

0
LET
0
SHOWS
0
ZÁPASŮ

Historie

Na této stránce si můžete přečíst historii zakladatelů, která sahá až do úplného začátku. Do roku 2001.

KAPITOLA PRVNÍ:
JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Dějiny VcV se začaly psát už v roce 2001 (nikdo neměl ani tušení, že vůbec nějaké VcV bude existovat). Byla to tenkrát hodně šťastná náhoda, když Kuba (VcV spoluzakladatel, Král Slova) se nudil a zapnul si TV, kde dávali samé trapné pořady, tak přepínal kanály a narazil na program TV3. To co se tehdy na TV3 vysílalo ho ihned zaujalo a nemohl uvěřit vlastním očím. V TV se mlátil The Rock vs. Kurt Angle, borci se prohazovali stoly, lámali si nohy a to vše bylo doprovázeno českým vtipným komentářem. Od začátku si Kuba myslel, že se namakaní frajeři mlátí doopravdy, ale tomu tak nebylo, není a nikdy nebude. Druhý den přišel Kuba do školy, tam se spolužáci nebavili o ničem jiném. Všichni si povídali o wrestlingu. Kuba vylíčil všechny své zážitky z této show svému bratranci Rudovi (VcV spoluzakladatel, Manipulátor), ale ten už o wrestlingu něco málo věděl, seznámil se s tímto druhem zábavy na videohrách na PSone, kde hrál hru nazvanou WWE Smackdown! (pod stejným názvem se vysílala wrestlingová show na TV3). Ruda a Kuba si o wrestlingu povídali celé hodiny a dny, úplně tomu propadli a stalo se to jejich největší vášní. Když Kuba jednou seděl ve škole, tak mu během vyučování přišel papírek s jakýmsi vzkazem, kde bylo napsáno: „Nechceš být pan McMahon?“ Pan McMahon, předseda wrestlingové společnosti, který to všechno řídí. Kuba to přijal a ve škole o přestávkách se rozjeli zápasy jeho spolužáků, které musel psát a vymýšlet, kdo proti komu nastoupí. Oba dva bratranci sledovali wrestling v TV a začali sbírat obrázky ze show a o svých oblíbených wrestlerech. Tehdy měli oblíbenou dvojici Undertaker a Kane. Později se stali jejich oblíbenci jména jako Triple H, Shawn Michaels, Randy Orton, Batista a Edge.Kuba a Ruda wrestlingem žili a věnovali tomu hodně času, bavili se o show Raw a SD! pořád dokola, měli mezi sebou rivalitu, když stáli jejich hrdinové proti sobě a tisknuli obrázky ze show, které si pečlivě ukládali do desek. Kdyby oba dali své sbírky dohromady tak počet obrázků by se pohyboval okolo 100 000 kusů.

KAPITOLA DRUHÁ:
SEN O SKUTEČNÉ SHOW

Během té doby se časy měnili a hodně lidí přestal wrestling bavit, ale oni dva vydrželi stále. Nastal čas s tím seznámit i jiné kamarády. Ruda ve škole přivedl k wrestlingu své jedny z nejlepších kamarádů Primyho (VcV Inovátor), Démona a Škorpiona. Oni taktéž uskutečňovali boje ve škole a bavili se wrestlingem. Pro všechny tyto jména se tato zábava stala číslo jedna. Kluci o tom mluvili, hráli si na svoje hrdiny, hráli videohry (hraní videoher o wrestlingu zabralo hodiny denně). V roce 2004 Ruda s Kubou vymysleli svojí fiktivní federaci, která nesla název WBW. Bylo to hodně šílené, takže není nutné to nějak rozvádět. O pár let později se Ruda rozhodl udělat svoji federaci s kamárády a udělat nějaké videa. Učastnil se toho hlavně s Primym, který se stával čím dál víc bláznem do wrestlingu. Název federace nesl něco jako Hardcore Extreme Wrestling. Borci se mlátili na trávě, zkoušeli různé chvaty a řezali se zbraněmi. Tyto akce byly hodně zábavné, ale nikdy z toho nekoukalo nic reálného. Kluci, ale byli i nadále věrnými fanoušky a sledovali dění ve společnostech WWE a TNA, kde studovali techniky wrestlingu a základy jak udělat show. V září 2009, kdy Ruda a Kuba už byli dospělí a dostali se do stejného zaměstnání, tak už se zase nebavili o ničem jiném než o wrestlingu. Měli pořád sen někde uspořádat vystoupení. Rozhodli se založit fiktivní wrestlingovou federaci VcV. VcV byla z počatku společnost, která byla promítnuta do hry SD! vs. Raw, kde byli vyrobeni lidé z okolí, kteří měli svoje příběhy a zápasy. Bylo to hodně promyšlené, ale někdy to bylo dost bláznivé. Na zabavení a pobavení to nemělo chybu, protože kluci měli vymyšlené názvy show, začínali přejmenovávat chvaty do češtiny a celkově celá myšlenka měla mít podstatu českého wrestlingu.

KAPITOLA TŘETÍ:
VZNIK VCV »  VÍTĚZSTVÍ, CIT A VÁŠEŇ

V roce 2011 se k nim do zaměstnání připojil Primy a starý známý Škorpion a VcV se začlo promítat i do reality. Když tato jména, společně s kamarádem Démonem, začali natáčet boje na Primyho farmě, byly to různé typy zápasů okořeněné vtipným komentářem. Videa těchto bojů se umístily na internet, kde to vidělo spousta lidí a vyvolalo to i spoustu hádek, ale každý má svůj názor. Každý měl svoji roli Ruda, Primy, Démon a Škorpion byli zápasníci a Kuba byl komentátor a generální ředitel. VcV wrestling byl na světě. Nejlepší zápas v té době pro VcV byl Ruda VS Primy „Nejslabší má RAKEV“, ve kterém zadebutoval Škorpion. Příběh okolo tohoto zápasu byl dobře vymyšlený a celkem se povedla udělat show. Během tohoto období se členové VcV seznámili s jejich dobrým kamarádem, kterému se jejich nápad líbil a rozhodl se jim pomoc. Stal se manažerem VcV. Zanedlouho se VcV wrestling přejmenoval na VcV Originál wrestling. Zkratka VcV ztvárňuje slova Vítězství, cit a Vášeň pro wrestling a slovo originál znamená, že originál je jenom jeden a to je VcV.

KAPITOLA ČTVRTÁ:
CESTA K PRVNÍMU VYSTOUPENÍ

Všichni členové VcV začali pracovat na své budoucnosti a připravovat se na první veřejné vystoupení. Začali se tedy vyrábět vizitky a přišla chvíle seznámit lidé z okolí s Originál wrestlingem. Většině se tento druh zábavy zalíbil a chtěli vidět menší ukázky. Tyto ukázky se předváděli na trávě nebo na betonu, takže to hodně bolelo. V srpnu 2011 se VcV rozhodla vytvořit vlastní hymnu. Kuba se pokusil napsat nějaké slova k VcV songu, které se zalíbili a uchytili. Kapela Souboj s pamětí složila hudbu k těmto slovům a píseň byla na světě, která se nazývá Koluje nám v žilách. Tímto to právě všechno začalo. Další cíl byl najít nějakou trénikovou místnost a sehnat nějaké žíněnky a uspořádat první trénink. Díky pomoci VcV manažera se to povedlo. A kluci se mohli začít učit wrestlingové základy, chvaty a zápasové série. Na konci roku 2011 si členové VcV nechali udělat vlastní trička. V lednu 2012 se do VcV připojil nový člen, který vystupuje pod jménem Křižák. Tento nový přírustek do týmu má obrovský atletický talent, takže se od něj očekává jen to nejlepší. Originál wrestling teď stojí předtím nejhlavnějším a to postavit ring. V hlavách týmu už se urodili nějaké nápady na konstrukci a na jaře roku 2012 se VcV pustí do historické stavby wrestlingového ringu. Během začátku nového roku 2012 se tým VcV hodně zlepšuje a podává čím dál více lepší výkony. VcV má také svoji první vlastní internetovou show, která se jmenuje „KOLUJE NÁM ONLINE“, kde jsou zachyceny záběry z tréninků.

KAPITOLA PÁTÁ:
CESTA K PRVNÍMU VYSTOUPENÍ

8.1.2012 vznikla první internetová show VcV Koluje nám online, kterou vytvořil Král slova Kuba. Kuba měl představu, že se natočí tři díly a dost. Ale opak byl pravdou, show sice vyvolala na internetu obrovský rozruch a vlnu kritiky, ale uchytla se a lidé si ji oblíbily. Fanoušci chtěli nové a nové díly a show se zachovala a pokračuje dál. Koluje nám online zachycovala v prvních epizodách pohled na tréninky a předvádění chvatů. Postupem času se začla budovat wrestlingová zábava a vymýšlet nové nápady. Všichni členové se tedy začali podílet na programu této show. Diváci mohli vidět wrestlingová proma, rozhovory, zápas bez držení pravidel a spoustu dalších ukázek. Reakce, ať už kladné či záporné, udělali KNO jednu z nejkontroverznějších show ve světě internetu. A tímto se doslova potvrdil název
“KOLUJE NÁM ONLINE“.

KAPITOLA ŠESTÁ:
NAPŘÍČ ČESKOU REPUBLIKOU

Tato kapitola započala ve chvíli, kdy proběhlo první české wrestlingové vystoupení. A to se událo na akci, k podpoře vozíčkářů, Rock Kodiaka ve Sluhách. Po tomto vystoupení se doslova roztrhnul pytel z dalšími vystoupeními. Ihned týden poté se uskutečnilo vystoupení na Dřevěnce v Provodíně, kde se v akci představil i sám KSK. Po těchto dvou startovních akcích se uskutečnila celá řada zajímavých vystoupení přes motorkářský sraz, přímo na hudební festival nebo dokonce do centra Brandýsa nad Labem do restaurant & bar GURU, kde byla výborná světelná show a představení krásek v plavkách. Uskutečnil se dokonce i převratný zápas a to RAKEV boj, tedy zápas, kde byla využita opravdová rakev. A tento boj byl dlouhodobě očekávaný a také sklidil ohromný úspěch. Za rok 2012 jsme navštívili nejrůznější kouty ČR a poznali spoustu výjimečných a zajímavých lidí, slyšeli hrát desítky nových hudebních kapel i rockových legend, viděli jsme spoustu představení, které jsme nikdy neviděli a zažili jsme spoustu okamžiků, na které nikdy nezapomeneme. Ale to nejhlavnější je, že jsme očekávali pouze dvě akce a nakonec jich bylo devět (Sluhy, Provodín, Libouchec, Cítov, Chlumec n. Cidlinou, Žandov, Hořín, Líbeznice a Brandýs n. Labem). Povedlo se nám pobavit stovky lidí, kterým jsem v nesli do tváře napětí, úsměv a vzrušení. V září 2012 se k nám připojili dva nový členové (SkullEvil a Kraťas) a tyto dva chlapíci jsou doslova hladový po wrestlingu. Chtějí se stát také Originály jako tenkrát my. Jsme VcV ORIGINÁL WRESTLING a jdeme dál na novou sezonu 2013!

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa