Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Sebastien

Career Highlights
1x VcV Champion
1x držitel 1. Všetatského putovního poháru (2015)
Zápas roku 2015 (Mělník č.3, 22. 8. 2015)
Extrémní moment 2015 (Pád ze štaflí *offscript*)
Šokující moment roku 2015 (Sebastien VcV šampionem)

2014
Sebastien nastoupil svůj první zápas proti Ivanovi (Dr. Popov) v Praze, který vyhrál.

Sebastien nastoupil i dva velké týmové zápasy proti členům Království hříchů, kde dominoval, ale vždycky byl tvrdě sražen k zemi.

Jeho největším dosavadním úspěchem byl zápas proti SkullEvilovi o VcV Hardcore championship, který mohl vyhrát, ale scénář si vzal do rukou KSK, který Sebastiena prohodil stolem a jeho sen být šampionem nechal rozplynout.

Na MegaShow II se Sebastien spojil do týmu s Ivanem a dokázali porazit dvojici Alexey a Bláhys.

2015
Rok 2015 pro Sebastiena začal zápasem po boku s Dr. Popovem proti A. Marwellovi a Kamilu Mrázovi. Ovšem oni nedokázali vzdorovat hněvu této dvojice. 

Sebastienův důvtip dal ihned z kraje sezóny vzniknout jedné z nejdominantnějších trojic ve VcV, spolu se Šakalem a Dr. Popovem.

Sebastienovi se dařilo držet si v této sezóně čisté skóre co do proher přes pinfall, tedy až do Eliminačního boje 4-na-4, kde ho v této sezóně poprvé odpočítal Ezény.

Byl to právě Ezény, se kterým měl Sebastien zápas Boj na dvě vítězství o Všetatský putovní pohár. Po namáhavé bitvě Sebastien zvítězil a ujmul se práva držet Pohár.

Nečekal ani den, a hned po skončení hlavního taháku té samé show, MegaShow III, uplatnil právo, které mu Pohár garantoval, a porazil SkullEvila a stal se poprvé ve své kariéře VcV Šampionem.

2016
Už z kraje sezóny se ‚Weltmeister‘ musel potýkat s mnohými překážkami na cestě k první show roku 2016. Přesněji ty překázky byly ‚Válka‘ Primy, ‚Maestro‘ Ezény, SkullEvil a dokonce i Démon. Eliminační zápas v pěti. Díky vypočítavé taktice naštěstí pro něj dokázal Sebastien obhájit a ze Všetat odešel stále jako VcV Champion.

Na show na Mělníku v Mlazicích byl v týmu s Primym, kde v Tag Teamovém zápase nakonec podlehli dvojici Ezény & Démon. Sebastien byl údajně po show vzteky bez sebe.

VcV Weltmeister nakonec dal Démonovi to, co chtěl, a to sice zápas na festivale Obscene Extreme. 50. vystoupení VcV wrestling, ale Sebastien odmítl obhajovat titul. Prý si měl Démon title shot poprvé v životě „zasloužit“. Démon dokázal nakonec v Trutnově odpočítat Sebastiena.

Sebastien žil v domnění, že bude muset na Zahrádkách Žižkov 7 obhajovat proti Démonovi, avšak díky činům R.j. Koldy nakonec neměl vyzyvatele. Tedy, aspoň si to myslel. Objevil se totiž rodilý Žižkovák, SkullEvil, a vyzval šampiona na zcela nový koncept zápasu, Garden of Pain. I přes nepěkné zranění ruky dokázal Weltmeister obhájit v pražském Žižkově, i přes velký nesouhlas publika.

Šampion, plný sebevědomí, na show v Zábrodí vyhlásil otevřenou výzvu na zápas 1 na 1, ovšem opět non-title match. Přímo v Zábrodí ho ale Ezény přemluvil, aby titul vsadil. Opět se Sebastienovi podařilo obhájit, i přes opětovný nesouhlas publika, které sympatizovalo s Maestrem.

V Zábrodí si Bláhys vybojoval zápas o VcV Championship. VcV Weltmeister Bláhyse nebral jako vážnou hrozbu. Bláhys ale bojoval se ctí a do posledního dechu. Nakonec však to byl právě Herr Sebastien, kdo stál vítězně s rukama nahoru. V tu samou noc, na 8. Zahrádkách Žižkov se konala na samém konci akce Battle Royal o vyzývatele pro Sebastiena. Zvítězil Démon. Sebastien tuto výzvu bral jako příležitost povznést svůj odkaz dějin.

Nastal čas. MegaShow IV, VcV Šampion obhajoval nejen titul, ale také svůj rekord v neporaženosti na MegaShow, ale především svoji hrdost. Na MegaShow IV zkusil úplně všechno. Úmyslnou diskvalifikaci, nečestné údery pod pas, škrcení nohou. Vykopl po všemožné ofenzivě Démona. Na konci měl vítězství na dosah. Jeden úder židlí. Pak přišla temnota a vzápětí jsme viděli nového VcV Šampiona. Sebastien zůstal ležet s rekordem neporaženosti už 3:1, rozseklým obočím, očima pro pláč, posměšky publika v ringu. Cestou do zákulisí přísahal pomstu…

Sebastien zažil v kariéře raketový vzestup. Co bude následovat pro tohoto zápasníka?

2017
‚Weltmeister‘ shromáždil snad všechen hněv světa a usiloval o odvetný zápas ve snaze získat zpět VcV Championship. Démon mu vyhověl a utkali se na St. Valentine’s Blood v zápase Tables Match. Před veškerou Sebastienovu místy až brutální ofenzivu Démon obhájil. Ovšem skrze remízu, jelikož se oba navzájem prohodili stolem ve stejný moment.

Sebastien není zdaleka jediný, kdo usiluje o získání VcV Championship. Do kontence o titul se připojil i R.j. Kolda. Sebastien s ním navázal nesvaté spojenectví za účelem zničit Démona a pak se s R.j. Koldou utkat o ‚VcV Weltmeisterschaft‘. Po neustálém naléhání na manažera Aliho jim byla dána podmínka. Pokud na březnové akci VcV The New Beginning porazí v Tag Team zápase tým Démon & ‚Válka‘ Primy, dostanou možnost bojovat o VcV titul v Triple Threat zápase 22. dubna, kdy se VcV poprvé podívá se svojí show na Moravu. Přes veškeré zarputilé snahy týmu ‚Světla a Temnoty‘ nakonec ale jeden ‚Panzerschreck‘ vynesl tým Koldy a Sebastiena k jedinečné šanci získat VcV titul. Dokáže Sebastien použít svůj chladný intelekt k tomu, aby z této situace vytěžil a stal se podruhé VcV šampionem?

’Moravská‘ ofenziva Sebastienovi nepřinesla kýžený úspěch. Ali 21 vyhlásil akci VcV Witch Hunt, a dvojici Sebastien-Kolda oznámil, že tohle je jejich úplně poslední šance v boji proti Démonovi. Sebastien s Koldou po většinu zápasu spolupracovali na výbornou. Nakonec ale jejich společná ctižádostivost zvítězila a šli si nazvájem po krku. Toho Démon využil a povedlo se mu tak VcV titul obhájit.

Sotva se Sebastien oklepal z jednoho boje, hned ho čekalo otevření další fronty. Nováčci Aron a Panter nabírali na sebevědomí, ovšem při jejich lehce arogantních proslovech je zaslechl právě Sebastien, který je pak nemilordně zchladil. Oni se mu pak snažili pomstít „ručně“, ale jejich útok byl odražen. Nakonec se na akci VcV Time of Hate utkali Panter a Aron vs Sebastien v zápase 2 vs 1. Sebastien neměl na hry náladu a nováčky, byť v početní převaze, dokázal sám porazit.

Po handicapovém zápase Sebastien spoutal Arona, aby mohl Panterovi způsobit otřes mozku železnou židlí. Aron se brzy potkal s podobným osudem. Sebastien znovu spojil síly s R.j. Koldou a oba se dokonce na dva týdny ujali vedení nad VcV, protože nechali odtáhnout vůz GM Ali 21. Ten ale po nastolení pořádku oznámil zápas Sebastien a R.j. Kolda vs Aron a Panter na akci VcV 5th Anniversary. Ač se mladí sebevíce snažili, zkušenejší a podlejší tým Kolda-Sebastien zvítězil. Po zápase však… dvě slova, Doktor Popov. Spolu s Kellermanem přišli na pomoc Aronovi s Panterem, vyhodili tyhle dva z ringu a zvedli s nováčky ruce.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Sebastien?

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa