Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Marwell

Marwell, tak to je tajemný maskovaný zápasník z dalekého Ruska, přesněji z Moskvy, který se připojil k českému wrestlingu.

Career Highlights
4x VcV Hardcore Champion


1. obhajivší šampion na VcV MegaShow (MS IV, 24. 9. 2016)

2014
Objevil se několikrát v KNO, kde ho „trestal“ KSK a potom zastal roli rozhodčího.

Jeho debut nastal na MegaShow II, kde prohrál v týmu s Bláhysem s dvojcí Sebastien & Ivan.

2015
Sezónu 2015 začal v Tag Teamovém zápase po boku Kamila Mráze proti dvojici Sebastien a Dr. Popov, která je ale porazila.

Dalšího zápasu se měl dočkat na pátém žižkovském vystoupení v zápase 3-na-3, ale Sebastien a spol. ho před zápasem v zákulisí napadli a ze zápasu ho tím vyřadili.

R.J. Kolda se svými parťáky, mj. i s Alexeyem, dokázali na vystoupení v Mlazicích porazit tým Primy a spol. v zápase týmů 4-na-4. Alexey v tomto zápase sehrál podstatnou roli.

Alexey si tedy musel počkat až na show v Přívorech, kdy se mu, i přes speciálního rozhodčího Sebastiena, porazit Šakala. Po zápase ale opět inkasoval slušný nářez.

Ani na Mělníku č. 3 se mu nijak zvlášť nedařilo. Byl hned jako první eliminovaný Kamilem Mrázem v eliminačním zápase 4-na-4.

Konečně Alexey zvítězil, v této sezóně podruhé, tentokrát na MegaShow III, kde porazil v úvodním zápase show Kamila Mráze.

2016
Marwell chtěl sezónu 2016 odpálit vskutku velkolepě, kdy, jako druhý příchozí do Open Challenge Dr. Popova o Hardcore Championship, byl velmi blízko vítězství. Nakonec ho ale Dr. Popov zvládl porazit.

Mělník, Mlazice. Grill Bar U Jelínků, 18. 6. 2016. To je doba, kdy Marwell konečně vyšplhal na vrchol a v zápase o Hardcore Championship porazil tehdejšího šampiona Šakala.

Krátce po výhře Hardcore Championship šel Marwell kvůli podezření na zranění k lékaři. Bohužel, obavy se potvrdily, a Marwellovi byla ze zdravotních důvodů pozastavena činnost v ringu na neurčito. Musel tedy, ač nerad, uvolnit Hardcore Championship. Kdy se Marwell vrátí, zatím nikdo, ani on sám, neví.

Marwell se vrátil na 8. Zahrádkách Žižkov. Nebyl to ale ten stejný Marwell, který se zranil na Mělníku. Napadl SkullEvila, využil pravidla „kdekoliv-kdykoliv“ a získal VcV Hardcore Championship. Potom napadl i Šakala a nasadil mu Powerbombu ze stage dolů na zem. Éra ruského šampiona nastala.

Šakal měl snahu se s Marwellem udobřit, ale nově získaný Hardcore Championship byla jediná věc, kterou Marwell viděl, nebo chtěl vidět. Jejich spor vedl až k MegaShow IV v Praze, kde se tito dva utkali v otevíracím zápase právě o Marwellův titul. Marwell svůj titul udržel a stal se prvním šampionem, kterému se podařilo ‚přežít‘ VcV MegaShow.

Marwell pevně sedí na trůnu Hardcoru ve VcV. Kdo ho z něj dokáže sesadit?

Na mimosezónní akci VcV Czech Pride Marwella na týden porazil Sedum Mused, Marwell ale brzy dokázal svůj drobný omyl napravit.

2017
‚Sovětský válečník‘ začal rok 2017 na vysoké noze, a to sice obhajobou svého Hardcorového titulu v Triple Threat Elimination zápase proti Šakalovi a Sedum Musedovi.

Šakal ale v následující epizodě Koluje nám Online Marwella napadl a Hardcore Championship rychle změnil majitele. Marwell to takhle ale nenechá.

Hned několik pokusů učinil Marwell, aby ještě během epizod KnO připravil Museda o VcV Hardcore Championship. Marně. Od GM Aliho dostali zápas na březnové akci VcV The New Beginning. Marwell bojoval jak jen mohl, ale po opakovaných úderech mikrovlnnou troubou do hlavy nakonec podlehl. Prozatím, jak by Marwell iritovaně prohlásil.

V deváté epizodě KnO se to Marwellovi povedlo! Po frašce mezi Musedem a dvojicí Aron & Panter si na šampiona Marwell počíhal, napadl ho a sebral mu VcV Hardcore Championship!

Čtyřnásobný VcV Hardcore Champion se ale opět nechal zaslepit svým egem. Během desáté epizody KnO vyhlásil, že kdokoliv během minuty přijde do ringu, je v zápase o jeho titul. Přišli Sedum Mused, Aron a Panter. Po tom, co Marwell vyřídil tým nováčků ho ale zezadu podtrhl Mused a odpočítal ho. Marwell má tak opět důvod nenávidět Museda.

Na historicky prvním moravském vystoupení VcV se Marwell mj. účastnil Musedovi Open Challenge o Hardcore Championship. Bohužel, bez úspěchu.

Na akci VcV Witch Hunt se o totéž pokoušel znovu, a znovu neúspěšně. Ale Šakal se vrátil a Museda o HC titul připravil. To pobouřilo Marwella ještě více.

Marwell si „vydupal“ další šanci proti Sedum Musedovi. A opět musel zkousnout dalšího contendera v jednom zápase, tentokrát jím byl Ezény. ‚Maestro‘ dokázal oba Hardcoristy porazit a titul opět změnil držitele.

Jelikož Mused nepožadoval rematch, a jelikož Ezény otevřeně nerespektoval VcV Hardcore Championship, vzal si Marwell jako svou „svatou misi“ připravit Ezényho o titul. Utkali se spolu na vystoupení ku příležitosti 5. výročí VcV WRestlingu, kde ale Ezény dokázal obhájit.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Marwell ale ihned po tomto segmentu odešel z ringu, dokonce z prostorů NCH a zmizel zřejmě zpět do Ruska. Kdy/zda se vrátí, to nevíme. Ale ani nevíme, jestli na nás někde nečíhá a nespřádá plány návratu na trůn Hardcoru VcV.

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa