Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Král slova Kuba

Král Slova Kuba (dále jen KSK nebo Král Slova) je jednou z nejkontroverznějších postav českého wrestlingu. Je jednatelem sdružení VcV, ale také vykonává pozici managera, moderátora a hlavního rozhodčího. Tento druh zábavy poznal, když mu bylo pouhých jedenáct let a zůstal u toho až dodnes. KSK si společně se spoluzakladatelem R.J.Koldou splnil sen když v roce 2012 založil občanské sdružení VcV Originál Wrestling (první vystoupení: Rock Kodiaka ve Sluhách). KSK se od samého začátku zájímal o wrestlingové promotéry jako je Vince McMahon, Eric Bischoff nebo Paul Heyman. Dokonale se vžil do wrestlingové politiky. Jeho největšími oblíbenci mezi profesionálními wrestlery jsou Triple H a Hulk Hogan.

2012
KSK svůj debut v ringu uskutečnil na Dřevěnce, kde se v zápase bez pravidel postavil tváří v tvář Panu H. Od této doby se mezi nimi uskutečnil nelítostný svár, který se promítl do mnoha jejich vzájemných zápasů.

KSK a Pan H se znovu setkali v zápase 2 na 1, kde KSK společně s R.J.Koldou vyzvali svého protivníka na Pouliční boj v Cítově.

KSK měl také menší roztržku s Démonem, která vyvrcholila ve vzájemný zápas ve stylu HARDCORE na akci StoneRock 2012.

Na vystoupení v Hoříně se uskutečnil první český wrestlingový týmový boj v historii, kde proti sobě nastoupili tým wrestlerů KSK a Agresor proti týmu wrestlerů Démon a R.J.Kolda. V tomto zápase byl jako speciální rozhodčí Pan H. To se nelíbilo KSK a po zápase rozhodčího napadl. KSK napálil Panu H ránu kladivem do hlavy, která si dokonce vyžádala lékařské ošetření. Ještě ten večer od Pana H po zápase v Líbeznicích dostal KSK pořádný výprask. Tento nekonečný spor vedl k poslednímu zápasu (odpočítat kdekoli + zbraně) mezi těmito dvěma rivaly, který se konal v Brandýse nad Labem. KSK rozbil Panu H skleněnou láhev o hlavu a tím KSK zvítězil. Po zápase KSK oznámil, že Pan H je propuštěn z VcV.

2013
KSK byl rozhodčím na prvním vystoupení na MAXXLu v Mírovicích. Jednalo se o zápas typu „Hra o vítězství“. KSK čekalo nemilé překvapení když při vyhlašování wrestlerů zjistil, že se vrátil Pan H, který si nyní říká Otec H a ten si po tvrdém vítězství vzal na paškál samotného KSK, který dostal pořádnou nakládačku.

KSK se vrátil do akce na vystoupení v Praze na Žižkově, kde se dal do týmu s Agresorem proti dvojici R.J.Kolda a Kraťas. Vítězi tohoto utkání se stala dvojice Agresor a KSK a to ve chvíli, kdy Král udělal svůj zakončovací chvat na Koldu a Agresor jej odpočítal.

KSK se také objevil v zápase SkullEvil vs. Otec H, kde z ničeho nic přišel k ringu v rouše mnicha a tím na sebe upoutal pozornost Otce H a toho stálo vítězství. KSK se smál a Otec H zuřil.

KSK se vrátil do role rozhodčího a svojí práci vykonal na StoneRocku 2013 v České Lípě, kde soudcoval Bitvu ve čtyřech mezi Agresorem, R.J.Koldou, SkullEvilem a Démonem. Po zápase přišel do ringu Kraťas, který Krále Slova napadl a k němu se připojil i Otec H Kolda, který KSK udeřil baseballovou pálkou do hlavy a tento moment přinesl na obličej Krále královskou krev.

Na Dřevěnce se KSK opět představil v roli rozhodčího a řídil tak zápas Agresor a SkullEvil vs. R.J.Kolda a Otec H. Při jednom z počítání stáhnul Kellerman KSK mimo ring a poslal ho přímo hlavou do sloupku. Tento moment překazil vítězství SkullEvila a díky tomu zvítězil Otec H. Po zápase KSK vyhlašoval vítěze a zvedal Otci H ruku. Při tom se ale neovládl a Otce H napadl. Netrvalo dlouho a do akce se zapojil Kraťas, který s KSK doslova vymetl ring i prostor mimo něj. Královi Slova opět tenkla z obličeje královská krev.

Další den se konalo vystoupení na Dětském dni v Malém Újezdě, kde byl zápas Kraťas vs. KSK. Tento boj nesl název Supermarket, kde lze použít předměty, které jsou běžně k dostání v supermarketu. KSK ztrestal Kraťase šlehačkou a moukou do obličeje. Dále nechybělo využití kečupu na tvář Kraťase. Kraťasovi se povedlo v zápase zvítězit a to za pomoci Otce H, který se nečekaně objevil v ringu. Kraťas využil momentu překvapení a nasadil na ruku KSK páku. KSK nebyl schopen v zápase pokračovat a tak se vzdal. Po zápase Otec H skočil z horního lana na tělo KSK a způsobil mu menši zranění v oblasti žeber. KSK se ještě ubránil a oba dva wrestlery ztrestal vodním dělem z hasičského auta. Na akci dorazilo okolo 200 dětí a vytvořili úžasnou atmosféru.

Další vystoupení bylo v Praze na Žižkově, kde před začátkem celé show představil KSK první český šampionský opasek publiku. Také ho čekal zápas typu „Pohřební ústav“ s Otcem H. Zápas, kde musíte dát svého soupeře do rakve. Osudovým momentem zápasu bylo vyskočení KSK společně s Otcem H mimo ring a to přímo do hořlavého stolu. Byl to jeden z nejbrutálnějších zápasů ve Vcv. Vítězem zápasu se stal Otec H, který udeřil Krále Slova perlíkem do hlavy. To byl první krok k pádu Krále a to si Otec H pojistil ještě dvěma tvrdými chvaty a potom už jen Krále Slova hodil do připravené rakve. Zápas si vyžádal naražení žeber u Krále Slova a zranění zad u Otce H.

V dalším vystoupení na domácí půdě ve Všetatech se KSK postavil proti debutujícímu nováčkovi Kellermanovi v zápase nazvaném „Všetatský Hardcore“, kde KSK zvítězil pomocí svého zakončovacího chvatu.

Následující vystoupení prožil KSK v roli rozhodčího a to na vystoupení v Lipanech, kde dělal rozhodčího pro dva zápasy. V prním boji proti sobě nastoupili Otec H a Kellerman a to hned v Hardcorovém stylu. Během zápasu inkasoval KSK ránu židlí od Kellermana a na obličeji se mu objevila zase královská krev. Po zápase se KSK pomstil Kellermanvi tím, že na něm aplikoval svůj zakončovací chvat.

Iron Bikers 2013 v Chlumci, kde proběhl zápas pod názvem „Iron Bikers Rulez“, boj kde se mohou použít jen zbraně ze železa. Vítěz si odnesl smlouvu na zápas o titul VcV. V zápase proti sobě nastoupili KSK vs. Otec H vs. Kraťas vs. Kellerman. Během zápasu mohli diváci vidět spousty momentů se zbraněmi a dokonce i úder s ostnatým drátem, který od Kraťase inkasoval KSK do obličeje, kde byla k vidění samozřejmě zase královská krev. KSK měl nakročeno k vítězství, když vzal Kellermana do páky na kotník a ten se vzdal, ale během stejné chvíle Kraťas odpočítal Otce H. A tak rozhodčí rozhodl, že jako první ukončil zápas Kraťas, který se tak stal vítězem.

KSK vyhlásil tzv. Královskou výzvu, která vyzývala kohokoliv z Čech a Slovenska k zápasu. Toho využili dva nováčci českého wrestlingu a nebyl to nikdo jiný než Bláhys, který chtěl už konečně debutovat v ringu jako zápasník a nováček Mistr Sugoky, který vyzval Krále Slova hned na prvním setkání. KSK po nějaké době přijal a oznámil tak handicapový zápas. Tento boj se uskutečnil na pivních slavnostech v Kostelci nad Labem, kde nováčci dali KSK pořádně zabrat a na pomoc si vzali všechno, co jim přislo pod ruce. KSK obdržel údery moukou, jogurtem nebo také melounem. Zápas byl povedený a i přes výhodu 2 na 1, si dokázal KSK s nováčky poradit a zvítězil. Nasadil na Bláhyse svůj Kop Krále Slov a odpočítal ho. KSK vyjádřil respekt těmto juniorům.

KSK se dostal do týmu s nováčkem Sugokym na 20. vystoupení VcV v Guru v Brandýse nad Labem, kde nastoupili proti dvojici Agresor a Bláhys. Všichni aktéři tohoto boje předvedli vynikající výkon a zápas sklidil úspěch nejen od diváků, ale dokonce i od členů VcV. Vítězi se stali KSK a Sugoky v ten moment, kdy Král Slova ukončil Agresora královským kopem.

KSK dělal také rozhodčího v zápase o VcV Championship mezi Koldou a Kraťasem, kde diskvalifikoval Kraťase za nelegální použití židle během boje. Kraťas to nerozdýchal a napadl Krále židlí, který utrpěl tržnou ránu na čele a opět byla venku královská krev.

KSK se objevil jako rozhodčí v zápase v Líbeznicích na VaranFestu, kde se konal vyřazovací souboj týmů tři na tři.

VcV uspořádala akci nazvanou Home Show a to na své tréninkové základně ve Všetatech, kde KSK nastoupil proti SkullEvilovi v Hardcorovém zápase se zbraněmi. SkullEvil porazil KSK tím, že mu nasadil svůj zakončovací chvat a KSK spadl mimo ring na OSB desku.

Na poslední show roku 2013, na VcV Mega Show ve Všetatech nastoupil KSK do zápasu typu „jeden na jednoho“ proti Kraťasovi. Tento zápas byl nazván jako „Řetězová reakce“ a wrestleři byli k sobě připoutáni pevným řetězem. Byl to namáhavý boj pro obě strany a plný překvapivých momentů jako například prohození KSK OSB deskou mimo ring. Kraťas Krále skoro umlátil. Nejprve ho praštil židlí do hlavy a to si vyžádalo tržnou ránu na čele takže opět zmiňuji, že tekla královská krev. KSK se ještě snažil vzpamatovat, ale pro něj už bylo pozdě. Kraťas si pojistil vítězství ještě jedním úderem židlí do hlavy, ranou řetězem a svým zakončovacím chvatem. Kraťas si po zápase podal ruku s KSK a oba dva si vyjádřili vzájemný respekt.

KSK se opět objevil jako rozhodčí v zápase Démon vs. Agresor, kde po ukončení boje došlo k incidentu, ve kterém Kellerman a SkullEvil tvrdě napadli Agresora a Démona a jeden z úderů dokonce schytal i KSK.

Zápas Otce H a R.J.Koldy takzvaný VcV Championship nebo-li zápas o titul. Boj nazvaný „Poslední slovo“, kde lze vyhrát pouze jediným způsobem a to přinutit soupeře říct „Já končím!“. V zápase byl rozhodčím KSK, aby dohlédnul na hladký průběh. Zlomovým okamžikem celého zápasu se stala nečekaná zrada ze strany KSK, který poslal do tváře Koldy svůj Kop Krále Slov nebo-li Královskou pečeť. KSK se postavil tváří tvář s Otcem H a společně se podívali na Koldu. Oba dva se začali smát a to bylo znamení, že spojili své síly. Kolda se vzdal a Otec H se stal novým VcV šampionem. KSK a Otec H v ringu oslavovali za doprovodu ohňostroje a KSK pronesl revoluční řeč o změně režimu ve VcV. Potom povolal do ringu Kellermana a SkullEvila a oznámil, že jsou novou ochrankou Krále Slova a Otce H. Tato nová frakce byla pojmenováná jako „Království hříchů“.

22.12.2013 se manažer a wrestler Král Slova Kuba stal také hrdým a právoplatným majitelem občanského sdružení VcV Originál Wrestling.

2014
Rok 2014 byl pro KSK velmi úspěšným, jelikož jeho éra jako majitele VcV byla velmi bohatá a destruktivní pro zbytek VcV rosteru.

KSK se objevil na prvním vystoupení na Konopáči v zápase Království hříchů vs. Primy & R.J. Kolda, kde na konci celé show oznámil druhý zápas mezi SkullEvilem a Primym, kde představil nový šampionský opasek VcV Hardcore championship a korunoval nového šampiona SkullEvila.

KSK & SkullEvil vs. R.J. Kolda & Primy – Hardocorový souboj týmů, tento zápas ukradl show na MAXXLU 2014, kde se změnil v krvavé peklo a vítězství temného týmu Království hříchů.

KSK se na dalších spoustě show ukázal také jako manager , který doprovázel svoje členy týmu do ringu a “ zázrakem “ jim pomáhal k vítězství.

Obrovský feud s Koldou odstartoval akcí v ringu při vystoupení na Dětském dni, kde KSK prohrálnad Koldou v zápase nazvaném Supermarket. KSK zpečetil svojí výhru v Praze na Zahrádkách, kde porazil Koldu, za pomoci Otce H, v zápase do posledního dechu. Ale po samotném boji se Kolda dostal opět na vrchol a zařídil KSK ztrátu jeho vlasatého ohonu a změnil mu účes!

Bláhys vs. KSK, tento zápas proběhl v rámci motorkářské akce Rock Reyd, kde bylo největší české wrestlingové publikum v historii. Bláhys v zápase zvítězil, když mu přiběhl pomoci R.J. Kolda.

V Kostelci nad Labem nastoupil KSK poprvé v historii proti Primymu, ale zápas prohrál. Odvetný boj se uskutečnil u Krále doma na Mělníku v zápase nazvaném Ohnivý stůl, kde KSK porazil Primyho shozením jej do hořlavého stolu.

VcV MegaShow, všechno nebo nic a KSK vs. R.J. Kolda – Tři Pekelné Hříchy. KSK tento nelítostný a nejbrutálnější zápas celé historie prohrál a ztratil tak svojí absolutní kontrolu nad VcV wrestlingem. KSK je nyní padlý Král a jak jeho cesta bude pokračovat dál?

2015
Král Slova zahájil sezónu přijetím Otevřené výzvy Ezényho o VcV Hardcore Championship. S domácím prostředím v zádech se snažil, leč marně, zvítězit. Po zápase jsme ale byli svědky vzniku něčeho, čemu KSK říká ‚Epocha‘.

Na Konopáči se KSK, na oko, ujal role manažera SkullEvila pro jeho boj o titul s Ezénym. Jenže potom vzal události do své režie a de facto se sám korunoval na VcV Hardcore šampiona.

Dřevěnka Králi Slova nepřinesla kýžené první vítězství, co by obhajující Hardcore Champion. A to vše díky zásahu SkullEvila, kterého si KSK na minulé show svými činy pěkně popudil.

Páté Žižkovské vystoupení pro KSK nedopadlo dobře. Nejen, že nevyhrál Boj ve čtyřech o Hardcore championship, ale také byl vyřazen jako první. Alespoň se mu podařilo eliminovat menší nekalostí domácího SkullEvila.

V Mlazicích byl KSK zklamán prohrou Otce H natolik, že jej po zápase surově zmlátil, a, jak později v KNO odhalil, jej také zaživa pohřbil.

KSK unesl a poté i napadl SkullEvilovu přítelkyni. Snad aby se mu dostal do hlavy?! Každopádně, Pan Theon mu za její vydání slíbil šanci o VcV Championship, kterou si měl vybojovat. SkullEvil ale zápas ‚Zahrada bolesti‘ vyhrál a tím pádem KSK o šanci přišel.

Frustrovaný Král Slova v jedné epizodě Koluje Nám Online oznámil, že končí. V té době Ultimátní šampion VcV Primy mu ale věnoval VcV Hardcore Championship. KSK měl opět trumf v rukávu.

Po mnohých rozepřích s Panem Theonem mu Generální Manažer udělil až do odvolání podmínku, že příště, kdy prohraje, jeho kariéra okamžitě skončí. A jelikož Hardcore Championship se musí obhajovat dle pravidla 24/7, čili kdykoliv a kdekoliv, pro KSK to byla hotová noční můra.

Na Mělníku č. 3 se s ním dokonce Pan Theon utkal. KSK nakonec vyhrál, díky podplacenému rozhodčímu. Poté ho vyzvalo vícero lidí, ale nikdo neuspěl.

Na MegaShow III postavil KSK svou kariéru všanc proti Kellermanovi. Po lítém boji ale KSK zvítězil. Opět, kvůli pravidlu 24/7, ho někdo vyzval. Ten někdo byl Dr. Popov. Po krátkém boji vyčerpaný KSK padl. Jeho aktivní kariéra skončila v okamžiku.

† Král Slova Kuba †

2016
KSK se vrátil k VcV Originál Wrestlingu v roce 2016 jako oficiální rozhodčí a moderátor (chcete-li ring announcer). Poprvé se v této funkci objevil na vystoupení ve Všetatech 28. května 2016.

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa