Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Ezény

‚Maestro‘ Ezény je přesně ten typ mladého wrestlera, ve kterém je budoucnost českého wrestlingu. Způsob jeho zápasení je unikátní, snaží se útočit na vitální body a využít všechen útok nepřátel proti nim. I přes jeho drzou osobnost našel podporu VcV fanoušků.

1x VcV Champion


3x VcVHardcore Champion
VcV

Zápasník roku 2014


Zápas roku 2015 (Mělník č.3, 22. 8. 2015)


Vítěz I. VcV Rumble zápasu (2017)


2. Ultimátní šampion VcV

2013

Ezény (v té době Mistr Sugoky) využil situace, když KSK vyhlásil „Královskou výzvu“ náhodou v den jeho debutu. Neváhal a ihned na místě vyzval KSK na zápas. Ezény měl ještě jednoho rivala a to byl Bláhys, který vyzval KSK ve stejnou chvíli. Po uplynutí nějakého času se KSK rozhodl výzvu přijmout a to Handicapovaném zápasu. To znamená, že bude bojovat sám proti Ezénymu a Bláhysovi. Zápas se uskutečnil na vystoupení v Kostelci nad Labem. Ezény a Bláhys Krále pěkně potrápili, nejen, že si na něj vzali všechno, co měli po ruce, ale použili například meloun, jablko, mouku a podobně. Zkrátka dělali všechno proto, aby Král Slova padnul. KSK to ale zvládnul a konec zápasu si postavil do vlastní režie. Bláhys a Ezény se neshodli v provedení společné akce proti Králi Slova a ten z toho vytěžil maximum pomocí svého zakončovacího chvatu, který nasměroval proti Bláhysovi a tím zápas ukončil a stal se vítězem. Po zápase si všichni vyjádřili vzájemný respekt a společně se rozloučili s publikem.

Další zápas na sebe nenechal dlouho čekat a Ezény se představil opět v akci s KSK, ale tentokrát v roli parťáka. Oba nastoupil do akce proti dvojici Agresor a Bláhys. Toto utkání proběhlo na 20. vystoupení VcV a to v Guru v Brandýse nad labem. Zápas se povedl na jedničku a líbil se fanouškům a dokonce i všem tehdejším členům VcV. Vítězi tohoto utkání se stali KSK a Mistr Sugoky.

Ezény se také předvedl v Líbeznicích na VaranFestu, kde nastoupil do týmu k wrestlerům R.J.Kolda a SkullEvil proti týmu s wrestlery Démon, Agresor a Bláhys. Tento souboj týmů tři na tři měl vyřazovací pravidla a tak vítězem se stal zbylý Agresor, který porazil R.J.Koldu. Samotný zápas byl po street-wrestlingové stránce na vysoké úrovni a sklidil potlesk od publika. Výkony všech zúčastněných byly opravdu dech beroucí.

VcV dalo šanci nováčkům se ještě ukázat na posledním vystoupení roku 2013 a to v zápase, který byl nazván jako „Souboj nováčků“. Proti sobě se postavili nováčci Bláhys aMistr Sugoky. Na jejich zkušenost v ringu a mladou wrestlingovou kariéru se jim zápas povedl a sklidil ovace publika. Vítězem se stal Bláhys, kterému se povedlo Ezényho odpočítat. Ezény však ukázal, že má talent. Talent být časem opravdu kvalitním wrestlerem.

2014

Ezény vzal začátek sezóny za odvrácený konec, ale pro něho určitě správný. V KNO, ještě před prvním vystoupením, se Ezény nečekaně připojil ke Království hříchů a stal se tak jeho nejmladším členem.

Na první show byl „Člověk budoucnosti lidské společnosti“ účastníkem zápasu Království hříchů vs. Kolda & Primy. Sám za sebe se Ezény ukázal v ringu proti Koldovi, se kterým prohrál.

KSK & Ezény prohráli handicapový zápas proti Démonovi na show v Praze na Žižkově. Na tradiční show, která se konala na Dřevěnce, porazil tým Ezény & KSK & Otec H tým ve složení Primy & Sebastien & Ivan, kde Království hříchů absolutně dominovalo. Ezény byl také v týmů s KSK proti Primymu & Kraťasovi a v týmu se SkullEvilem proti dvojci Kolda & Démon. Důležitou roli zastoupil Ezény v týmovém souboji 4 na 4, kde zůstal jako poslední z týmu Království, ale nedokázal porazit Primyho.

Důležitým okamžikem bylo vítězství nad Primym v zápase na Žižkově, které poslalo Ezényho směrem vzhůru.

Avšak nejdůležitějsím vítězstvím se stala poražka Koldy v zápase o uchazeče o VcV Hardcore championship, který se uskutečnil na show na Mělníku. Ezény se tak dostal do boje o titul VcV Hardcore Championship na VcV Megashow II.

Ezényho zlomový okamžik a jeho vítězství na SkullEvilem o VcV Hardcore championship na Megashow II a korunovace nového šampiona ho povznesla na samotný vrchol české wrestlingové scény. Tyto všechny momenty dostaly Ezényho k vítězství v anketě Český zápasník roku 2014. Jeho příběh právě začíná…

2015

Ezényho rok 2015 začal vskutku rozpačitým způsobem. Jeho otevřenou výzvu na 1. show nové sezóny přijal KSK, který ale nakonec prohrál. Po zápase jsme ale byli svědky vzniku uskupení „Epocha“. Vypadalo to, že Ezényho dny jako VcV Hardcore championship můžou být sečteny.

Hned na dalším vystoupení obhajoval proti SkullEvilovi. Titul prohrál. Ovšem, vítězně z Konopáče neodcházel ani SkullEvil. Celou dobu to totiž měl naplánováno KSK podle sebe. V kontroverzním závěru jejich klání se přimotal do boje a od zničeného Ezényho titul odebral.

Ezény přísahal Králi pomstu. V zápase na Dřevence si nic nedarovali a Ezény vyždímal z Krále pěkných pár dcl krve. Nakonec, i díky zásahu SkullEvila, získal Maestro titul zpět.

Od této doby se Ezénymu opět chvíli dařilo. Na Žižkově s přehledem zvítězil a obhájl v zápase Boj ve čtyřech.

Velký moment nastal. ‚Válka‘ Primy vs. ‚Maestro‘ Ezény. Šampion vs. Šampion. Souboj s Primym v kontroverzním finiši nakonec dopadl pro Maestra špatně.

V odvetném souboji s Primym si Ezény počínal nad míru dobře. Jenže… v zákulisí před show na Žižkově měl menší výměnu názorů se Sebastienem. Utřel ho. Jenže kdo by čekal, že se Sebastien zachová tak zákeřně a spolu s kolegy Ezénymu přijde zničit zápas?

Ezényho hněv se tedy obrátil směrem k Sebastienovi. Nedostal sice příležitost vyřídit si to s ním pěkně po staru, ale v eliminačním zápase 4-na-4 na Mělníku. Oni dva, jako poslední „přeživší“, vedli ještě lítý boj, kde nakonec Ezény, jako letos první, odpočítal Sebastiena.

Oba dva k sobě získali vzájemný respekt, přestože se doteď nesnáší a berou se jako hrozbu. Jejich cesty se měli zkřížit ještě jednou. Na MegaShow III. O Všetatský putovní pohár. V zápase Na dvě vítězství. Po tvrdém boji za stavu 1:1 nakonec Sebastien o chloupek zvítězil. Maestro ale v žádném případě nehodlá stáhnout ocas mezi nohy. Naopak, v další sezóně se bude snažit dostat se zpět na vrchol. Jeho sok, Sebastien, má na zádech největší terč. Jednak tu ‚close call‘ výhru, ale hlavně je právě držitelem VcV Championship.

2016

‚Maestro‘ Ezény byl jedním z 5 účastníků Eliminačního souboje v pěti o VcV Championship, kde zářil, jak je u něj ostatně zvykem. Avšak po Twist of Fate od Démona se jeho šance na zisk VcV Championship vytratily (prozatím).

V Tag Team zápase se spojil s Démonem (i přes skutečnosti výše) a utkali se s dvojicí VcV Champion Sebastien a ‚Válka‘ Primy. Za hlasité podpory publika nakonec Ezény ve vypjatém závěru zápasu nasadil Perfektu Primymu a tento Tag Teamový zápas svému týmu vyhrál.

’Maestro‘ se na 50. vystoupení VcV, festivale Obscene Extreme, zúčastnil Triple Threat o neobsazený VcV Hardcore Championship. Ačkoliv měl největší podporu masivního publika, nakonec vítězně odešel Šakal.

Na již sedmém vystoupení na Zahrádkách Žižkov v Praze zápasil Ezény proti Primymu v zápase jménem First Blood. Ezény dokázal ‚Válku‘ porazit. Ten ho ale po zápase sadisticky napadl.

VcV šampion, Sebastien, měl v Zábrodí Open Challenge na zápas 1 na 1, non-title. ‚Maestro‘ ale přinutil Sebastiena vsadit do hry svůj titul. I přes silnou podporu publika nakonec Sebastien porazil Ezényho.

Ezény se utkal na osmém žižkovském vystoupení s R.j. Koldou. Zápas nakonec dopadl dobře pro ‚Maestra‘, ale R.j. Kolda vzal režii do svých rukou a napadl Ezényho, načež mu nasadil zakončovací chvat. Ezény se nehýbal. Později byl hospitalizován s podezřením na poranění krční páteře. Více informací se ven nedostalo.

Na MegaShow IV se Bláhys sám postavil R.j. Koldovi a Primymu v zápase se stoly. Potřeboval parťáka. Kde se vzal, tu se vzal, ‚Maestro‘ se vrátil na scénu. Spolu s Bláhysem nakonec dvojci šikanátorů porazili.

Co přinese sezóna 2017 pro Ezényho?

2017

Ezény málem začal sezónu 2017 rozepří s parťákem Bláhysem. Podle svých slov je Ezény nedoceňován. Navíc jejich prohra proti nováčkům jménem Panter a Aron pouze přilila olej ho ohně hněvu ‚Maestra‘. Jak se celá situace vyvrbí se ještě ukáže.

Jak se ukázalo na březnové akci VcV The New Beginning, v únoru Ezény a Bláhys jen oddálili nevyhnutelné. Potom, co mu, podle Ezényho vlastních slov, Bláhys zkazil další zápas, tentokrát proti nováčkovi Aronovi, v Ezénym, lidově řečeno, bouchly saze a vylil si svůj hněv a frustraci právě na Bláhysovi. Ten od něj inkasoval Cutter a skoro dvouminutové sevření, které Bláhysovi paralyzovalo celou horní polovinu těla. Kam dál povedou kroky ‚nově obrozeného Maestra‘?

A právě ve světle událostí poslední PPV se GM Ali 21 rozhodl ohlásit zápas Ezény vs. Bláhys na akci VcV Moravia Invasion. Maestro Ezény na první moravské show neměl problém Bláhyse porazit.

Generální manažer hned týden po Moravě ohlásil rematchovou akci VcV Witch Hunt, kde se všechny zápasy z Moravy zopakovaly. Zde ovšem Bláhys Ezényho porazil. Potom ovšem Ezény dal Bláhysovi takovou nakládačku, která pokračovala i v dalším KnO po WH, že byl Bláhys kvůli zranění způsobené Ezénym vyřazen z akce. 

Ezény upřel svůj orlí zrak na další cíl, VcV Hardcore šampiona, Sedum Museda. Jelikož se kolem titulu motal i Marwell, nakonec se tedy na akci VcV Time of Hate konal Triple Thret Match právě o tento titul. Maestro dokázal oba soupeře zvládnout a stal se tak opět Hardcore šampionem.

Na Pátém výročí VcV Ezény obhajoval Hardcore Championship proti Marwellovi. Ačkoliv se ‚Soviet Warrior‘ snažil, jak jen dovedl, nakonec ale ‚křik orlů‘ zněl po celé Nové Chmelnici.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Ezény?

Odpověď zněla ANO! ‚Maestro‘ Ezény do historicky prvního VcV Rumble vstoupil s pořadovým číslem 8 z celkových 14 účastníků. Dokázal přežív ringu do posledního muže a ihned dostal příležitost bojovat s Démonem o VcV Championship. Vyčerpaný, zbitý Ezény odolával, jak jen mohl, vyčkával, odolával, dokud se mu nenaskytla jedna šance na přesný zásah. Tu využil. 1, 2, 3. Ezény se stal VcV šampionem, poprvé v kariéře. Rovněž se stal držitelem obou titulů VcV, čili Ultimátním šampionem VcV. Ezény to dokázal. Naplnil svá slova a dokázal to. Cesta na MegaShow V bude provázena zvukem křiku orla hrdě držící svou kořist.

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa