Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Démon

Démon, zrozen z temnoty, pokřtěn světlem je bytost, jejíž jediným posláním je nastolení rovnováhy mezi dobrem a zlem tady ve VcV.

1x VcV Champion


1x VcVHardcore Champion


Zápas roku 2014 (Primy vs. Démon vs. Otec H (c), MegaShow II, 13. 9. 2014)

2012

Démon byl také součástí prvního vystoupení českého wrestlingu ve Sluhách, kde vyřadil obrovského tehdejšího Pana H a svého prvního vítězství se dočkal poměrně brzo.

Bylo to na Dřevěnce, kde porazil Agresora a R.J. Koldu v jednom zápase. Oba dva wrestlery doslova zničil svým pověstným „Senton bomb“ nebo chcete-li Padající hvězdou.

Démon se zapletl do menší roztržky s KSK, který soudcoval Démonovi zápasy a jeho neúspěchy bral jako umýsl mu uškodit. Démon na několika vystoupeních napadl KSK a došlo to dokonce až k jejich společnému zápasu. Tento boj byl zypu HARDCORE a uskutečnil se na StoneRocku. Démon si s KSK jednoduše poradil pomocí klasického chvatu Nezvratný osud (Twist of Fate) a vítězství ještě pojistil Padající hvězdou.

Démon měl v kapse i vítězství na posledním vystoupení roku 2012 v Brandýse nad Labem, ale tuto důležitou výhru mu překazil Kolda (tehdy tzv.bodyguard), který ten den skoncoval s Démonem. Démon už nejednou vyzdvyhl český wrestling až skoro na profesionální úroveň a každým dalším rokem bude lepší a lepší.

2013

MAXXL 2013 – Démon se v zápase moc dlouho neohřál. Sám Kolda ho vyřadil svým zakončovacím chvazem „náhrobní kámen“. I tak Démon předvedl velmi kvalitní výkon, se kterým by se nebyla handa chlubit.

Démon zasáhl v Praze na Žižkově proti Koldovi a Kraťasovi a ukázal tak Pražanům svůj atletický způsob boje.

Na StoneRocku 2013 se Démon objevil zpět v ringu a nastoupil do Bitvy ve čtyřech proti Agresorovi, Koldovi a SkullEvilovi. Démon se mohl stát vítězem tohoto zápasu, ale vítězství mu překazil R.J. Kolda, který mu nasadil svůj brutální Náhrobní kámen.

V Praze na Žižkově proběhlo ještě druhé vystoupení a Démon nastoupil v zápase jeden na jednoho proti Kraťasovi. Démon podal skvělý výkon a Kraťase porazil svým zakončovacím chvatem Padající hvězda. Tímto výkonem si Démon zajistil zápas o titul VcV championship a to hned na dalším vystoupení. Konalo se ve Všetatech, kde byl Démon se v domácí atmosféře postavil proti R.J. Koldovi. Klasickým wrestlingovým zápasem by se dal nazvat tento famozní boj o titul, ze kterého odešel jako vítěz Kolda a obhájil titul šampiona VcV.

Démon dostal další dvě šance na titul. Jednu z nich na Iron Bikers 2013, kde čelil tváří tvář proti Koldovi a Agresorovi. Zápas vyhrál Kolda a Démon měl ještě jednu šanci získat titul na show v Kostelci nad Labem, kde zápasil proti Koldovi a Kraťasovi. I tento zápas Démon prohrál a tak se mu uzavřela cesta k titulu VcV Championship.

Démon se dostal do role speciálního rozhodčího na 20. vystoupení VcV, které se konalo v Guru v Brandýse nad Labem. Démon řídil týmový souboj KSK a Mistr Sugoky vs. Agresor a Bláhys. Po zápase Démon napadl Agresora a naznačil mu, že teď se ukáže, kdo z nich je lepší.

Démon a Agresor ještě nastoupili s Bláhysem do týmového zápasu proti trojici Kolda, SkullEvil a Mistr Sugoky. Démon a Agresor si v zápase dělali naschváli a došlo to tak daleko, že Agresor úmyslně zařídil vyřazení Démona ze zápasu.

Démon a Agresor se konečně setkali proti sobě v ringu a to na speciální show, která se nazývala Home Show. Tento zápas ale skončil remízou, a tak se nedokázalo, kdo je lepší.

Agresor vs. Démon – Bitva na dvě vítězství, kde oba wrestleři předvedli vynikající výkon, ale opět celý boj skončil remízou. Tudíž KSK u druhého zápasu vyhlásil speciální prodloužení aby se definitivně rozhodlo o vítězi. Vítězem zápasu se stal Démon a dokázal, že je lepší než Agresor. Oba dva borci si podali ruce, ale zničeho nic se v ringu objevila dvojice SkullEvil a Kellerman, kteří urychleně skoncovali s Agresora a Démonem.

2016

Po roční odmlce se Démon vrátil, a návrat to byl vskutku kontroverzní. Byla sice ohlášena jeho účast, ale nebylo řečeno, kdy, kde a jak. Nejprve se Démon objevil jako třetí vyzývatel Open Challenge Dr. Popova, kdy nasadil Twist of Fate šampionovi, avšak ze zápasu odešel. Poté se vrátil během Main Eventu, kdy s obálkou obsahující nařízení GM, že je přidán do zápasu o VcV Championship. Spolu se šampionem zůstal Démon poslední v zápase, avšak po úderu titulem do hlavy Démon podlehl.

Démon měl v Mlazicích zápasit po boku s Ezénym proti dvojici ‚Válka‘ Primy a VcV Champion Sebastien. Po tvrdé Tag Teamové akci nakonec dvojice Démon-Ezény za jásotu publika zvítězila.

Démon provokováním Sebastiena nakonec dostal zápas proti Weltmeisterovi, avšak ten odmítl vsadit titul. Zápas se odehrál na 50. vystoupení VcV, na festivale Obscene Extreme v Trutnově. Před nabitým, obrovským a hlučným publikem nakonec Démon zvítězil.

Každý čekal, že na Zahrádkách Žižkov bude zápas Sebastien vs. Démon o VcV Championship. Avšak ne, R.j. Koldu, podle Démona, pohltila Temnota a Démon si dal za cíl přivést Koldu zpět na cestu světla. Kolda ránou Démonovou hlavou o sloup řekl jasné „Ne“. Na Žižkově měl tedy Démon zápas s Koldou, který také vyhrál.

Démon se pak vydal na cestu oproštění ‚Války‘ Primyho od vší temnoty a zla. Učinil tak v zápase na osmém žižkovském vystoupení VcV, kdy ‚Válku‘ nakonec i porazil.

Hned v tu samou noc se na konci show konala Battle Royal o to, kdo půjde na MegaShow IV proti Sebastienovi o VcV Championship. Démon zůstal jako poslední spolu s domácím SkullEvilem. Bývalý HC Champion nakonec ring ve spěchu ‚opustil‘ a Démon se stal #1 Contenderem.

Main Event MegaShow IV. Démon vs. Sebastien (c) o VcV Championship… lítý boj do posledního dechu. V poslední možné chvíli využil Démon svých nadpřirozených sil a zvrátil prohraný zápas. Probliklo světlo a v okamžiku jsme sledovali pád Herr Sebastiena a vzestup nového šampiona, Démona!

S novým šampionem Démonem nebude VcV už nikdy jako dřív…

2017

První obhajobu roku 2017 měl Démon, nečekaně, proti bývalému ‚Weltmeisterovi‘, Sebastienovi. Jednalo se o Tables Match. Po vyčerpávajícím boji, kde oba utrpěli mnohá zranění, nakonec došlo k remíze. Oba aktéři se navzájem prohodili stolem ve stejný moment, tudíž zápas skončil remízou, avšak Démon přesto obhájil titul. Sebastien ale neplánuje v dohledné době skončit s náporem.

Démon spojil síly s ‚Válkou‘ Primym proti Sebastienovi a jeho novému kolegovi, R.j. Koldovi na březnové akci VcV The New Beginning. Zápasili proti sobě Tag Team Match. Po všelijakých rozporuplných momentech napříč celým kláním nakonec ale tým Světlo-Temnota & Válka nezvítězili. Pro Démona to znamená, že 22. dubna na historicky první VcV show na Moravě bude nasazen v Triple Threat zápase o VcV Championship právě proti Koldovi a Sebastienovi. Zástupce rovnováhy mezi světlem a temnotou bude mít tak plné ruce práce.

VcV šampion Démon čelil na akci „VcV Witch Hunt“ nelehké výzve. Triple Threat Match o jeho titul. Sebastien a R.j. Kolda pracovali jako tým a Démona si pěkně podávali. Jejich vnitřní temnota jim ale zastřela úsudek a tak Démon dokázal udržet VcV Championship v harmonii světla a temnoty.

Jelikož generální manažer Ali 21 uložil Sebastienovi a Koldovi podmínku, že zápas o titul na Witch Hunt je jejich poslední, a prohráli, tak od nich měl konečně Démon pokoj. Ale jak se říká, z deště pod okap, a objevil se další uchazeč, tentorkát si titulový zápas nárokoval Šakal. Na akci VcV Time of Hate dostal Šakal non-title match s tím, že pokud vyhraje, dostane title shot na pěti letech VcV. Démon sice bojoval tvrdě a odhodlaně, ale nakonec se z výhry radoval Šakal. Stál Démon tehdy tváří v tvář svému pokořiteli?

Bylo to tady. Pětileté výročí VcV Originál Wrestlingu. Šakal vs. Démon o VcV Championship. Šakal trhal, kousal, plival, štěkal, ale Démon se nezalekl, dostál své pověsti a temnotu ze Šakala dle svých slov vymlátil. Odešel jako stále vládnoucí VcV šampion.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Kdo se 4. srpna s Démonem utká?

 

VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa