Mavic Phantom Drone

Imaging Above Everything

Aron

Po sérii proher v Hardcorové divizi VcV se zraky nováčků Arona a Pantera upnuli k novému cíli, vrcholu VcV, samotnému VcV šampionovi. Hned ze začátku jejich cesty ale narazili na někoho, na koho si narazit nepřejete. Na Herr Sebastiena. Několik jejich vzájemných verbálních, a později i fyzických konfrontací vedlo k jejich zápasu 2 vs 1 na akci VcV Time of Hate. Ačkoliv byli nováčci ve výhodě co do počtu, krutý Sebastien je nakonec dokázal porazit oba. Po zápase navíc uvěznil Arona stahovačkou u provazu a napadl Pantera. Úderem židlí mu způsobil otřes mozku a vyřadil ho z akce. Aron pak byl dvě epizody KnO tahán za nos R.j. Koldou, který předstíral, že se „polepšil“, potom ale spolu se Sebastienem Arona napadli. Srazili mu o hlavu dvě kovové židle. Podobně jako jeho parťák Panter, i Aron byl vyřazen z akce.


Aron se dočkal odplaty, když na akci VcV 5th Anniversary generální manažer Ali 21 postavil R.j. Koldu a Sebastiena proti dvojici Panter a Aron, která se vrátila po zranění utržených právě z rukou týmu Kolda-Sebastien. Přes veškerý zápal našich mladých ale zkušenější a podlejší dvojice Sebastien-R.j. Kolda zvítězila.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Aron?

Zakončovací chvat:
 Pop-Up Powerbomb 


Debut: 
2017 


VcV Original Wrestling.

Založeno v roce 2012.
Jako první v České Republice
se zabýváme tréninkem wrestlingu
a pravidelně pořádáme wrestlingová vystoupení.

Statistiky VcV

11 let

93 vystoupení

311 zápasů

©️ VcV Original Wrestling 2012-2023 | Všechna práva vyhrazena. Správa